Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Czarnylas - Oferty sprzedaży nieruchomości

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

95 000 zł2 100 m² 45,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tel:   Urokliwa Działka na Sprzedaż w Spokojnej Okolicy - Skórcz Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę126/4 o powierzchni 2100 m położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sadowa

Czarnylas,wielkopolskie

50 900 zł583 m² 87,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 553/6 w miejscowości Czarnylas (gm. Przygodzice). Powierzchnia 583 m (0,0583 ha), klasa gruntu rv. Najważniejsze informacje: media: działka położona między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Czarnylas

Czarnylas,pomorskie

107 800 zł9 800 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka, świetna cena, piękna okolica. Numer działki: 142/1 Powierzchnia: 9800 m2 Dojazd: nieutwardzona droga polna Lokalizacja: czarnylas, gmina Skórcz, powiat starogardzki Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Czarnylas

Czarnylas,wielkopolskie

91 200 zł7 600 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 7600 m2 w gminie Przygodzice - Czarnylas. Klasy gruntów: 4600 m2 - VI 3000 m2 - V 12 zł za metr kwadratowy. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czarnylas

Czarnylas,wielkopolskie

44 884 zł916 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Czarnylas, gmina Przygodzice. Działki o powierzchni od 700 m2 do 916 m2 w kształcie prostokąta. Szerokość działek: 30 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarnylas

Czarnylas,pomorskie

45 000 zł702 m² 64,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam! Sprzedam Działkę budowlaną o Powierzchni 702 m2 znajdującą się w Miejscowości Czarnylas na skraju Borów Tucholskich.Działka znajduje się 300m Od Jeziora Najbliższe miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ciesielska

Ostrów Wielkopolski(Czarnylas + 17 km)

379 000 zł141 m² 2 687,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Jeśli nie masz czasu na remont i szukasz domu gotowego do wprowadzenia się. To ta oferta jest dla Ciebie. Proponuję piętrowy dom o pow. 141 m.kw (4 pokoi + 1 wydzielony na parterze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poziomkowa

Starogard Gdański(Czarnylas + 15 km)

634 000 zł199 m² 3 185,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:802 m²

Blisko ulicy: poziomkowa/malinowa jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'asiam-130_89' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij